O NAS

Witaj na stronie Chrześcijańskiego Klubu Motocyklowego BOANERGES

Boanerges  – (hebr. /B’nei-Regesz/, gr. Βοανηργες) – Synowie Gromu, to termin, jakim Jezus Chrystus określił dwóch z dwunastu apostołów Jakuba i Jana: „Jakuba, syna Zebedeusza, i Jana, brata Jakubowego, nadając im imię Boanerges, to znaczy: Synowie Gromu.” (Mk 3:17 BWP)

Klub istnieje od lipca 1997r. Wtedy też został zorganizowany po raz pierwszy w Polsce Chrześcijański Zlot Motocyklowy.

Pochodzimy z różnych części Polski i jeździmy na różnych motocyklach. Poza tym pracujemy, uczymy się, wychowujemy dzieci itp. Jesteśmy organizatorem jednego z największych zlotów motocyklowych w Polsce przy Rock’n’Poland – Woodstock Rally. W polskiej edycji Biblii Motocyklisty możesz przeczytać o tym jak Bóg zmienił nasze życie.

Jesteśmy motocyklistami i staramy się być tam gdzie są motocykliści by dzielić się tym co sami przeżyliśmy spotykając Boga na naszej drodze. Można było wtedy przejechać obok Niego lub ostro wyhamować i zatrzymać się przed Nim.

Bóg stał się dla nas Kimś realnym, a nie tylko pustą religią. Jest zarówno naszym Bogiem jak i przyjacielem. Dlatego też Klub powstał w bardzo konkretnym celu – chcemy mówić o uwolnieniu od brudu (grzechu) w naszych sercach oraz o Bożej miłości i wolności dla każdego człowieka – bez wyjątku!